اطلاعیه شماره 7: قابل توجه داوطلبان گرامی مصاحبه دکتری تخصصی که زمان مصاحبه آنها با سایر استان ها تداخل دارد.

کد خبر: 811 تاریخ انتشار: 1396/4/19
قابل توجه داوطلبان گرامی مصاحبه دکتری تخصصی که زمان مصاحبه آنها با سایر استان ها تداخل دارد.

اطلاعیه شماره 7 : قابل توجه داوطلبان گرامی مصاحبه دکتری تخصصی که زمان مصاحبه آنها با سایر استان ها تداخل دارد.

  1. داوطلبان گرامی صرفا در صورت تداخل زمان مصاحبه دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران (واحد ساری) با سایر استان ها و عدم امکان حضور در روز مقرر با توجه به جدول زمانی مصاحبه پیوستی گروه های آموزشی براساس رشته/گرایش، با در دست داشتن مدارک لازم (گواهی حضور در مصاحبه سایر استان ها یا سند پذیرش در استان های دیگر) می توانند در یکی از روزهای حضور گروه آموزشی مصاحبه کننده جهت مصاحبه، در واحد ساری حضور یابند.
  2. داوطلبانی که به علت تداخل زمان مصاحبه با سایر استان ها، قصد حضور قبل از موعد مقرر برای مصاحبه در واحد ساری را دارند، با توجه به زمان حضور گروه مربوطه در روز دیگر برابر جدول پیوستی با در دست داشتن مدارک مربوطه مانند ابلاغیه یا برنامه زمانی سایر استان ها و تحویل آن به عوامل اجرایی در روز مراجعه، می توانند در مصاحبه شرکت نمایند.
  3. داوطلبان رشته هایی که فقط روز شنبه مورخ 24 تیر دعوت به مصاحبه شده اند، اگر همزمان در استان های دیگر نیز مصاحبه دارند و امکان حضور آنها در روز شنبه میسر نیست، مشخصات خود (شامل نام، نام خانوادگی، عنوان رشته/گرایش) را به شماره 9830005274+ پیامک نموده تا برای انجام مصاحبه آنها در روز پنج شنبه مورخ 22 تیر هماهنگی لازم بعمل آید.
  4. بدیهی است کلیه مصاحبه ها از روز چهارشنبه 21 تیر آغاز و در روز شنبه 24 تیر به پایان می رسد و هیچگونه مصاحبه ای خارج از این ایام صورت نخواهد گرفت و هرگونه غیبت بمنزله انصراف از مصاحبه تلقی می گردد.
  5. داوطلبان با دریافت ابلاغ مصاحبه خود می توانند از زمان دقیق مصاحبه خود مطلع و علاوه بر این در صفحه دوم ابلاغ از سایر زمان های حضور گروه آموزشی مصاحبه کننده جهت مصاحبه، در سایر نوبت ها نیز اطلاع حاصل نمایند.

دانلود نسخه PDF جدول زمانی حضور داوطلبان

برچسب‌ها : آزمون دکتری - زمان مصاحبه - مصاحبه دکتری - همزمانی مصاحبه

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1699    ديروز: 4080    اين ماه: 70327    تاکنون : 2983320